Пропонуємо постачання природного газу за наступними умовами:

На 01 січня 2019 року

Ціна 1000 кубічних метрів Газу без урахування податку на додану вартість надалі – «ПДВ», тарифів на його транспортування, розподіл і постачання становить – 9 250,00 грн., крім того ПДВ 20% – 1 850,00 грн.

Всього з урахуванням ПДВ – 11 100,00 грн.

Умови розрахунків:

- 30% оплати вартості місячного обсягу газу до 25 числа до місяця поставки газу;

- 20% оплати вартості місячного обсягу газу до 05 числа місяця поставки газу;

- 20% оплати вартості місячного обсягу газу до 15 числа місяця поставки газу;

- 30% оплати вартості місячного обсягу газу до 25 числа місяця поставки газу.

Гарантуємо заведення необхідних лімітів газоспоживання до газотранспортної системи АТ «Укртрансгаз».

Ціна, умови поставки та розрахунків можуть змінюватись сторонами за взаємною згодою.

Просимо Вас розглянути нашу пропозицію та зв’язатись з нами для укладання договору на постачання природного газу та надання заявки щодо необхідних планових обсягів поставки газу у відповідному місяці . Ми завжди готові до діалогу та взаємовигідної співпраці.

Способи досудового вирішення спорів з постачальником

Всі Спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору поставки природного газу або в зв'язку з ним, або інші суперечки, які можуть виникнути при взаємодії між Постачальником і Споживачем будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій. У випадку неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення спору в Регулятора або його територіального підрозділу і / або передати спір до господарських судів України. Врегулювання суперечок Регулятором або його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до регулятора або його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

Функції та повноваження Регулятора

Регулятор забезпечує захист прав та законних інтересів споживачів товарів (послуг), які виробляються (надаються) суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, розгляд звернень таких споживачів та врегулювання спорів, надання роз’яснень з питань застосування нормативно-правових актів Регулятора;

Постачання природного газу здійснюється згідно Правил постачання природного газу та за умови наявності діючого між Споживачем та Оператором ГТС договору транспортування газу

1 Загальні умови постачання

1 Постачальник передає природний газ Споживачу, об’єкт якого підключений до газорозподільної системи, в точках виходу газотранспортної системи до відповідної газорозподільної системи.
2 Постачальник передає природний газ Споживачу, об’єкт якого підключений до газотранспортної системи в точках виходу з газотранспортної системи.
3 На Постачальника не покладаються обов’язки щодо оформлення відносин з Оператором ГРМ та витрати з розподілу природного газу, що передається за цим Договором Споживачу, об’єкт якого підключений до газорозподільної системи. Споживач несе всі витрати за розподіл природного газу мережами відповідного Оператора ГРМ.
4 На Постачальника не покладаються обов’язки щодо оформлення відносин з Оператором ГТС та витрати з транспортування природного газу, що передається за цим Договором Споживачу, об’єкт якого підключений до газотранспортної системи. Споживач несе всі витрати на транспортування природного газу мережами Оператора ГТС.
5 На відповідний період поставки природного газу, Споживач замовляє у Постачальника весь очікуваний обсяг споживання природного газу, необхідний Споживачу, або його точці комерційного обліку, якій присвоєно окремий ЕІС-код.

© 2017 DE «ITERA TRADE». All Rights Reserved.
створення сайту -